Forum Pink Floyd Strona Główna
 Forum
¤  Forum Pink Floyd Strona Główna
¤  Zobacz posty od ostatniej wizyty
¤  Zobacz swoje posty
¤  Zobacz posty bez odpowiedzi
Pink Floyd
BRAIN DAMAGE - Najlepsze polskie forum o Pink Floyd
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 
David Gilmour - 26.08.2006 - Gdańsk !!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pink Floyd Strona Główna -> On The Run Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
David Gilmour - 26.08.2006 - Gdańsk !!
Autor Wiadomość
krzysiek
The Hero's Return


Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 18:55, 23 Maj 2006    Temat postu: David Gilmour - 26.08.2006 - Gdańsk !!
 
Cytat:

Solidarity Invites David to Play Anniversary Concert in Gdansk for 100,000

David has accepted an invitation from Pawel Adamowicz, Major of Gdansk in Poland, to perform a special concert in the Gdansk shipyards on Saturday 26th August. It will mark the 26th anniversary of the founding of Solidarity, and over 100,000 people are expected to attend the open-air event.

The concert, funded by the City of Gdansk and Solidarity, is set to be an annual event, titled "It Started In Gdansk – The Space Of Freedom". August 26th is a national holiday, celebrating the founding of the Solidarity trade union in 1980; nine years later the Communist Government fell, and Solidarity leader Lech Walesa was elected president of Poland.

Pawel Adamowicz and Lech Walesa said: "On behalf of Fundacja Gdanska and the City of Gdansk we have pleasure to confirm our very strong
commitment to David Gilmour performing on August 26th at the Gdansk Shipyard. It is a National holiday and celebration of freedom and democracy in our country. The concert therefore will generate enormous interest with the public and media".

It's apposite for David to be able to visit Poland, since On An Island made it to Number 1 in the charts there and is now certified Platinum. Its memorable 'OAI' orchestral arrangements are by celebrated Polish composer Zbigniew Preisner, so the concert should really be something special. No other shows are scheduled at the moment.


[link widoczny dla zalogowanych]

SZOK! ...... No to pięknie, zaczynam zbierać kasę Very Happy bo tego koncertu nie odpuszczę, cały czas na tą chwilę czekalem i wierzyłem, że jednak przyjedzie. Twisted Evil

Powrót do góry Zobacz profil autora
Fearless
The Hero's Return


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 577
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Burkina Faso

PostWysłany: Wto 20:22, 23 Maj 2006    Temat postu:
 
Anioł rozkłada skrzydła nad Polską, bóg w ciele człowieka przyjeżdża do Gdańska.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Dizney
Grand Vizier


Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 809
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20:53, 23 Maj 2006    Temat postu:
 
Gdybym tego nie zobaczył na oficjalnej stronie Gilmoura, to bym nie uwierzył Smile
Jeszcze tylko nie było u nas Wrighta - może zagra gościnnie?

Powrót do góry Zobacz profil autora
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Wto 22:24, 23 Maj 2006    Temat postu:
 
To zbyt piękne żeby było prawdziwe Very Happy.
Wiecie coś jeszcze na ten temat, władze Gdańska coś wspominały, można już kupować bilety?

Powrót do góry Zobacz profil autora
Dawid
Eugene


Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 1256
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 22:47, 23 Maj 2006    Temat postu:
 
Cytat:

Anioł rozkłada skrzydła nad Polską, bóg w ciele człowieka przyjeżdża do Gdańska.


Piękne zdanie. Naprawdę piękne.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Bangboom
Seamus


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 140
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 10:31, 24 Maj 2006    Temat postu:
 
marzenia czasami sie spełniają......

Powrót do góry Zobacz profil autora
1984
Seamus


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 194
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Śro 19:38, 24 Maj 2006    Temat postu:
 
też zawsze sobie mówiłem (mówie), że takiego koncertu niemoge odpuścić, ale jestem dokładnie po drugiej stronie kraju jeżeli chodzi o Gdańsk, ale z tego oto wytartego fotela oznajmiam, że zrobie wszytko by sie tam dostać ;]
Wiec kilka spraw...może ktoś wie co i jak z biletami??
może kto planuje jechać, niech napisze skąd sie wybiera i jak, może trafi się jakaś szansa pojechania z kimś

_________
Shine On

Powrót do góry Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Śro 19:51, 24 Maj 2006    Temat postu:
 
Hehe, jest duża szansa, że uda się zabrać, ale narazie nie zapeszam i nic więcej nie mówię Very Happy

Powrót do góry
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Śro 19:58, 24 Maj 2006    Temat postu:
 
Ja też mam wielką nadzję, że pojadę ale nie zapeszam Razz. Dokładnie mam podobny problem co 1984 mieszkam dość kawałek od Gdańsa... w dodatku jestem nieletnia.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Śro 20:01, 24 Maj 2006    Temat postu:
 
A ja już będę "letni" i, choć mam kawałek do Gdańska, to mam nadzieję, że tylko kasa będzie ewentualnym problemem Wink

Powrót do góry
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Śro 20:02, 24 Maj 2006    Temat postu:
 
To się ciesz Razz. Mnie napewno samej nie puszczą ale coś się wykombinuje... a właśnie wie ktoś może co z biletami?

Powrót do góry Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Śro 20:54, 24 Maj 2006    Temat postu:
 
Do Gdańska mam hoho i jeszcze trochę Very Happy
Ale myślałam, że uda mi się pojechać a tu dupa, ładnie ujmując. Mad Mam wakacyjne kursy obojowe i muszę na nie jechać Mad A one trwają do 29.08. No rany boskie ale się wku.rzyłam! AAAA!!

Powrót do góry
krzysiek
The Hero's Return


Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 570
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro 23:03, 24 Maj 2006    Temat postu:
 
Rok temu bilety na J.M.jaree'a były w cenie ok 50-90zl wiec nie jest źle, te najlepsze podobno b.szybko sie rozeszły, ale raczej nie powinno być problemów bo to w końcu koncert gdzie będzie 100tys ludzi. No i napewno pojadę choć bym miał sprzedać komputer Wink

Powrót do góry Zobacz profil autora
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Czw 7:58, 25 Maj 2006    Temat postu:
 
No tak ale nie wydaje wam się, że jest jakoś za cicho?
Nikt o tym nic nie mówi, władze Gadańska nic nie wspominały... jak dla mnie to jest conajmniej dziwne. Można to taka cisza przed burzą?

Powrót do góry Zobacz profil autora
Bangboom
Seamus


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 140
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 9:17, 25 Maj 2006    Temat postu:
 
żadnych teorii spiskowych
koncert bedzie, musi być
Wierze Kaczkowskiemu on powiedział żeby zapisać date 26.o8 bo to będzie najważniejsza być może data w tym roku
to zapisałem

Powrót do góry Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pink Floyd Strona Główna -> On The Run Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB © 2004 phpBB Group
Galaxian Theme 1.0.2 by Twisted Galaxy