Forum Pink Floyd Strona Główna
 Forum
¤  Forum Pink Floyd Strona Główna
¤  Zobacz posty od ostatniej wizyty
¤  Zobacz swoje posty
¤  Zobacz posty bez odpowiedzi
Pink Floyd
BRAIN DAMAGE - Najlepsze polskie forum o Pink Floyd
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 
Nowy utwór Watersa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pink Floyd Strona Główna -> The Vizier's Garden Party Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Nowy utwór Watersa
Autor Wiadomość
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Czw 21:56, 25 Sty 2007    Temat postu:
 
Lost Boys Calling jest na Flickering Flame w wersji demo no i hmm.. nie jest to za dobre wykonanie, ale w necie można znaleźć już dopracowaną wersję, która wymiata Smile.
Co do Kill The Child i Leaving Beriut- jak dla mnie bomba, szczególnie wersja koncertowa Leaving Beriut prezentowana podczas trasy Rogera z zeszłego roku Smile.

Powrót do góry Zobacz profil autora
usandthem
Fearless


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 2766
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: Czw 22:34, 25 Sty 2007    Temat postu:
 
No to poszukam zaraz - taka namiastka nowej płyty będzie Smile
Ech to jednak optymistyczne, że nie tylko ja czekam w napięciu, bólu i łzach na nowego Rogera (moi znajomi wszyscy to gilmourowcy zatwardziali są, nie rozumieją mojego ciepienia Wink ) - i tak dobrze, że Amused To Death odkryłem w 2004 a nie 1992 - jak myśle o tych, którzy czekają tyle lat.... chyba bym się pociął na bardzo drobne plasterki Wink

Powrót do góry Zobacz profil autora
BeBe
Fearless


Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 2732
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw 22:40, 25 Sty 2007    Temat postu:
 
Cytat:

(moi znajomi wszyscy to gilmourowcy zatwardziali są, nie rozumieją mojego ciepienia Wink )



Coś mówiłeś ? [patrzy wymownie na avatar] Twisted Evil
Dostaliście Ca Irę i sza Razz

A tak serio, mam nadzieję, że Rog wyda w tym roku płytkę, mógłby chłopaków poprosić do współpracy ;] A takie małe marzenia, a co!

Powrót do góry Zobacz profil autora
usandthem
Fearless


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 2766
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: Czw 22:48, 25 Sty 2007    Temat postu:
 
...jaki awatar Question <udaje, że nie wie, o co chodzi Very Happy >
W sumie nie miałbym nic przeciwko udziałowi pozostałych Floydów (bo chyba to masz na myśli Question ) aczkolwiek nie sądzę, żeby David się zgodził... sprawia raczej wrażenie niechętnego...
Ech, a Ca Ira nie dla mnie niestety...
Ja chcę prawdziwego, rockowego Rogera Exclamation Very Happy

Powrót do góry Zobacz profil autora
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Czw 23:09, 25 Sty 2007    Temat postu:
 
Us and Them ja odkryłam Amused To Death też chyba w 2004... w 1992 miałam tylko dwa latka.
W tym całym bólu i cierpieniu jestem z tobą. Ja chce nowej płyty Rogera, łaknę krwi Twisted Evil.
Jeżeli chodzi o chłopaków to Roger chętny jak najbardziej myślę, że Nick się na niej pojawi spokojnie co do pozostałej dwójki według mnie (niestety) szans na to nie ma, albo są takie jak wygrana w lotto 6.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Evilfloyd
Seamus


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 187
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Radomsko

PostWysłany: Czw 23:16, 25 Sty 2007    Temat postu:
 
Napewno już nie zaczną współpracować... jedyne pozostaje nam czekanie w napięciu na nową płytke Rogera.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Dizney
Grand Vizier


Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 809
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23:41, 25 Sty 2007    Temat postu:
 
Roger w kilku ostatnich wywiadach (w Australii i Nowej Zelandii teraz w styczniu) mówił, że ma kupę materiału, ale nie precyzował żadnych dat (wygląda to mgliście):

"I've got tonnes of songs that I've written and half recorded and whatever and there's a couple more albums in the old dog yet and I will make them at some point. But they need to be coherent in some way. I am stuck with my attachment to the idea that records being whole pieces of work that have a beginning and a middle and an end so the concept album as it's sometimes rather derisively called is a format that I'm pretty well stuck with."

I w drugim wywiadzie:
"I've got a bunch of songs recorded or half recorded that sometimes seem as if they want to form themselves into records, but I've never got around to it in the past 10 years or so but I think I probably will because there's a lot of them there."

Powrót do góry Zobacz profil autora
usandthem
Fearless


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 2766
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: Czw 23:44, 25 Sty 2007    Temat postu:
 
Eee to ja stary jestem bo miałem wtedy 4 Very Happy
Na marginesie - czy między Rogerem a Rickiem jest jakiś konflikt Question Bo coś takiego kolega mój twierdził, ja wiem tylko o epizodzie z The Wall i wakacjami Ricka Wink Wybaczcie głupie pytania, obiecuje, że po sesji przeczytam Inside Out i już nie będę Very Happy
A pytam bo w sumie perspektywa klawiszy Wrighta na płycie Rogera jest dosyć kuszącą perspektywą...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Pią 9:01, 26 Sty 2007    Temat postu:
 
To prawda Roger wywalił Ricka ze zespołu za nieróbstwo można tak powiedzieć, była też historia jeśli chodzi o produkcje płyty, działo się trochę tego.
Jednak w niedalekiej przeszłości podczas swojej zeszłorocznej pracy Roger zaprosił Ricka do wspólnego występu dostał jednak odpowiedź:

Cytat:

Rick przysłał mi list, w którym napisał, że nie może, dodał też, że jego zdaniem klasyka Pink Floyd nie powinna być wykorzystywana w wersji pozbawionej niepowtarzalnego głosu i gitary Dave'a. Nie wspomniał natomiast o własnym niepowtarzalnym wkładzie....



I jeszcze jeden cytat z tego samego wywiadu

Cytat:

(...) Stworzyłem już wiele piosenek, ale nie układają mi się w całość- kłócą się ze sobą. Z jednej strony są to kawałki dotyczące problemów, z jakimi stykamy się w związkach intymnych, seksualnych. Z drugiej- utwory, w których filozofuje na temat sytuacji politycznej na świecie, komentuje ją, mówię, co o niej myślę. Te drugie ułożą się w być może w cykl tematyczny, chociaż nie jest to jeszcze przesądzone. Mam w tej grupie songi-opowieści, z fabułą, z postaciami. Mam długi kawałek o nowojorskim taksówkarzu, który jest Chorwatem... Udało mu się uciec z Bośni, gdzie był torturowany... Jego żona została zgwałcona... To długa, zawiła historia... Nie pamiętam już, jakie było jej źródło. Wiąże się w każdym razie z różnymi zdarzeniami z najnowszej historii, jak chociażby wojna na Bałkanach. Mam więc coś takiego, opowieść o nowojorskim taksówkarzu z Bośni, ale też zbiór refleksji, jakie ta postać i jej losy zrodziły. Jeśli jednak mam być szczery, strasznie trudno mi się zdecydować, czy budować płytę wokół tej historii, czy też może uznać, że niepotrzebnie ładnych parę lat temu zapętliłem się w czymś takim i ruszyć inną drogą, stworzyć coś bardziej wprost (śmiech). Zobaczymy.



No napiszę tak... Roger byle szybko Wink.

Powrót do góry Zobacz profil autora
usandthem
Fearless


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 2766
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: Pią 12:17, 26 Sty 2007    Temat postu:
 
szyszunia007 napisał:

Co do Kill The Child i Leaving Beriut- jak dla mnie bomba


Oj dla mnie już też Very Happy Oba mają dokładnie taki klimat, jaki lubię u Rogera - mogłyby być na Amused i nie odstawałyby w ogóle od reszty... Zresztą o ile się nie mylę, chórki są te same....
Ale czy mi się zdaje, czy Roger w Kill The Child tak jakby trochę rapuje w stylu Kazika Question Laughing
A Leaving Beirut ma z kolei bardzo bardzo mocny tekst - a Waters melorecytuje - gdyby nie te jakby refreniki to pomyślałbym, że zapomniał jak się śpiewa Wink
I dzięki za Ricka i za kolejną garść wieści o tym, co Roger nam szykuje Smile

Powrót do góry Zobacz profil autora
BeBe
Fearless


Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 2732
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią 12:20, 26 Sty 2007    Temat postu:
 
Cytat:

gdyby nie te jakby refreniki to pomyślałbym, że zapomniał jak się śpiewa



To on potrafi śpiewać ? Shocked Arrow Wink

Powrót do góry Zobacz profil autora
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Pią 13:48, 26 Sty 2007    Temat postu:
 
BeBe nie będę ci dogryzać Wink.

Us and Them w koncertowej wersji Leavin Beriut Roger śpiewa tylko refreny, a za nim ukazywały się w formie komiksu teksty zwrotek Wink.

Powrót do góry Zobacz profil autora
usandthem
Fearless


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 2766
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Skądinąd

PostWysłany: Pią 14:06, 26 Sty 2007    Temat postu:
 
Faktycznie - czytałem o tym gdzieś tylko nie wiedziałem, że chodzi o Leaving... Ech, dużo bym dał, żeby to zobaczyć... kurczę, trochę ten temat nam się zamienił w kącik oczekiwania na nową płytę - mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza, w końcu to Twój temat Very Happy

Powrót do góry Zobacz profil autora
Oblivion
Arnold Layne


Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 111
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Bytom

PostWysłany: Pią 14:07, 26 Sty 2007    Temat postu:
 
szyszunia007 napisał:

To prawda Roger wywalił Ricka ze zespołu za nieróbstwo można tak powiedzieć, była też historia jeśli chodzi o produkcje płyty, działo się trochę tego.



Nieróbstwo to trochę nieodpowiednie słowo. Trzeba mimo wszystko spojrzeć na całokształt tych wydarzeń.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Kasia
Fearless


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4458
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Pią 14:15, 26 Sty 2007    Temat postu:
 
Znam całokształt tych wydarzeń, napisałam chyba "można powiedzieć" prawda.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pink Floyd Strona Główna -> The Vizier's Garden Party Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB © 2004 phpBB Group
Galaxian Theme 1.0.2 by Twisted Galaxy